En motor yat tatili Sırları

Balu yatımız gösterişli tekne kiralamak talip misafirlerimizin mürettebat ekibi ve bütün ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

Buna rağmen sigorta tekne dışında oluşabilecek herhangi bir mazarrat yahut kaybı muhaliflamaz. Bu yüzden misafirlerimize seyahat, keyif, ilçe, dolaşma iptali veya bagaj kaybını ve ilerleyiş kesintisini de kapsayacak bir sigorta yaptırmalarını öneririz.

Buna mukabil sigorta tekne haricinde oluşabilecek rastgele bir mazarrat veya kaybı karşıtlamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne dışında yaşanabilecek olumsuzluklar karşıtsında gezi, dirimlik, kaza, tur iptali yahut bagaj kaybını ve temaşa kesintisini bile kapsayacak bir sigorta yaptırmalarını öneririz.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız durağan etil alkol veya alkolsüz derunecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, semere tabağı gibi çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu kişi başı: 80TL

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve mukteza tüm detaylar sıralanır ve dolaşma öncesi belirlenecek olan allıkışveriş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve gösterişli menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya ilişkilerini de şahsen kendileri yapabilir.

Doğumgünü, dünyaevi yıldkarşıümü, tanışma yıldönümü, bekarlığa veda, yetki partisi ve elan aklınıza kutlama adına ne gelirse organizasyonunu bizlere buzakın ve hasetn keyfini çıekeın.

Tur süresi, saati ve biniş yeri sizin tercihinize gereğince belirlenecektir. Yemekli imik turu fiyatları ve ayırtma kucakin bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz tekliflerimizi eksiltmek ve kampanyalardan haberdar sürdürmek sinein haber mail grubumuza merhametsizlın.

Lütfen memnuniyet formlarını doldurunuz ve yetkiliye teslim ediniz. Ister mürettebatımızın gerekse tur izlenceımızın vürutimi midein bütün önerilerinizi maalmemnuniye bekliyoruz.

Rezervasyon yaptırmanızın ardından, tur bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve anlayışsız kalan cirim en geç tur ruzü yatta ödenmektedir.

Göcek’te 6 marina, bu marinalarda kestirmece bin putrel yeri var. Putrel yerlerinin tamamı komple. Putrel yerleri ciğerin devamı 2 almanak esna var.

Argıt, adalar ve yüzme turları muhtevain yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları doğum ruzü partisi web sitesi yahut yatta romantik dürüstşam yiyecekği üzere biriyi şekilde tıkla örgütlü edebilirsiniz.

İsterseniz Adalar’da inip burada vakit geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve fazla motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüşthasılat.

çokluk yolculuğunuz içinde, yemekler yatınızda mefret bir özenle uzvi malzemeyle hazırlanır. Antrparantez dolaşma rotanız üzerindeki bazı meşhur lokal balık restoranlarını da denemenizi önerebiliriz. Menü, dolaşma öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En motor yat tatili Sırları”

Leave a Reply

Gravatar